Opravy MacBook v Praze

Zařízení značky Apple jsou vysoce spolehlivá, takže majitelé nemusí často volat servisní středisko. Někdy se však bez opravy MacBook neobejdete. Příčinou poruchy tohoto prémiového zařízení může být mechanické poškození, přehřátí a dokonce i vlhkost. A práci na jeho opravě byste měli svěřit zkušeným odborníkům servisu Servis5G, kteří opravu MacBook v Praze provedou nejen kvalitně a efektivně, ale také za rozumnou cenu.

Urgentní oprava MacBook

Většina majitelů notebooků Apple je potřebuje k práci, studiu nebo zábavě. A obejít se bez tohoto vybavení bude obtížné i několik dní. Proto nabízíme nouzovou opravu MacBook, která může v závislosti na složitosti trvat od 60 minut do několika hodin. Většinu těchto objednávek realizujeme v den příjezdu zákazníka.

Servisní specialisté provedou neprodleně následující rozsah prací:

  • Výměna matrice, vyhořelých žárovek a baterií podsvícení;
  • Oprava nebo výměna komponent včetně klávesnice, disků, mechaniky a grafiky;
  • výměna vadných konektorů;
  • technická vylepšení;
  • instalace a konfigurace softwaru;
  • Oprava informací ztracených během provozu nebo v důsledku poruchy.

Náklady na opravu Apple MacBook závisí na modelu, typu poškození, cenách dílů a komponentů. Na díly instalované našimi řemeslníky poskytujeme záruku. A zákazníci si mohou být jisti, že všechny důvěrné informace uložené v jejich MacBooku jsou neporušené a v bezpečí.

Oprava obrazovky MacBook

Displeje notebooků Apple se často porouchávají v důsledku nešetrného zacházení. Mezi příčiny patří nárazy, pády na tvrdý povrch a do vody, otřesy a vniknutí kapaliny. Problémy se zobrazením mohou být způsobeny vadnými prvky, které jsou zodpovědné za zobrazení.

Kvalitní oprava obrazovky MacBooku je možná pouze s použitím speciálního vybavení a nástrojů. A hlavně se zkušenostmi zkušených řemeslníků, kteří provádějí vysoce přesné práce. Obrácení se na Servis5G, namísto opravy svépomocí a obracení se na neprofesionály, vám umožní spolehnout se na kompletní obnovu displeje a snížit riziko ještě vážnějšího poškození zařízení.

Oprava zaplaveného MacBook: cena a vlastnosti služby

Kapalina zachycená uvnitř jednotky je jedním z nejčastějších důvodů pro opravu vašeho McBooku. Na zařízení se může dostat voda, džus, čaj, a dokonce i alkohol. Kapalina, která se dostane dovnitř, často způsobí vážné poškození součástí notebooku. Pokud tedy dojde k takové situaci, není nutné MacBook sušit fénem nebo jej sami rozebírat. Uživatel by měl nejprve odpojit mobilní počítač od napájení a odnést jej k odborníkovi.

Pokud svůj zaplavený MacBook doručíte do Servis5G včas, můžete očekávat, že situace bude vyřešena jednoduchým vyčištěním. Pokud tak neučiníte, často dojde k úplnému selhání počítače. Poté jej lze obnovit pouze výměnou poškozených čipů a dokonce i základní desky a náklady na opravu zaplaveného MacBooku se výrazně zvýší.

Výměna pouzdra McBook

Kryt je prvek notebooku, který je nejvíce náchylný na mechanické nárazy. Poškození může způsobit pád na dlažbu nebo dlaždice, náraz o nábytek nebo položení těžkého předmětu na horní část. Spotřebič je možné používat i s vadným krytem, ale je to nepohodlné a dokonce nebezpečné. Pokud zjistíte promáčkliny, praskliny nebo zlomené panty, ihned kontaktujte naše servisní oddělení MacBooků.

V závislosti na poškození vám může pomoci oprava nebo výměna krytu MacBooku. K obnově lze použít směsi, které však vracejí pouze pevnost, nikoli vzhled. Po výměně krytu je opravený notebook téměř k nerozeznání od nového.

Čištění MacBook: cena a frekvence práce

Během provozu notebooku se do krytu dostává prach a drobné nečistoty. To může způsobit, že přestanou fungovat klávesy na klávesnici, přehřeje se procesor a další komponenty, což zpomalí mobilní počítač. Problém vyžaduje určitý typ opravy MacBooku, například čištění. Důvody pro kontaktování naší služby za účelem jejího provedení mohou zahrnovat:

  • vysoké zahřívání a hluk při provozu;
  • Horký vzduch vycházející z ventilačních otvorů;
  • zpomalení softwaru a samovolné vypínání.

Interval čištění přístroje MacBook, jehož cena závisí na modelu přístroje, je jednou ročně. Při práci v místnostech s vysokou prašností a domácími zvířaty dvakrát častěji. Současně s čištěním zkontrolujte stav tepelné pasty a v případě potřeby ji vyměňte.

Opravy MacBook v Praze

Výhody našeho servisního centra

Zpětná vazba od zákazníků

Naše hodnocení:  5/5 na základě 1 recenze

Děkujeme, že jste si nás vybrali! Viz všechny odkazy