Diagnostic iPhone

Diagnostika zdarma

Opravujeme

Celý sortiment produktů Apple
Také Samsung, Meizu, Xiaomi*

*Přednostní modely si prosím předem ověřte u našeho operátora

Oprava iPhonu v Praze: rychle a kvalitně

Servisní centrum iPhone v Praze je připraveno přijít na pomoc, pokud se váš přístroj od Applu dostal do potíží. Opravíme váš nejhorší den, ušetříme vás problémů a starostí s rozbitým elektronickým zařízením a rychle provedeme kvalifikovanou opravu jakékoli složitosti.

Jistě, velkolepost moderních technologií je fascinující, ale stačí jedna nešťastná náhoda a všechny vaše plány se mohou v okamžiku zhroutit. Zmeškané příležitosti, zmařené schůzky, zmařené důležité plány mohou vstoupit do vašeho života jen proto, že téměř celý váš život a práce jsou „uzamčeny“ v poměrně drahém gadgetu, který dnes selhal.

Co dělat? Především nepropadejte panice! Opravy telefonů Apple dnes nabízí mnoho společností, z nichž nejlepší je náš servis iPhonů v Praze. Jsme tu pro vás, abychom vám pomohli, pokud vám telefon spadl z velké výšky, omylem jste na něj vylili ranní kávu nebo jste zjistili, že se telefon přestal nabíjet.

Náš tým odborníků je připraven váš iPhone v krátké době vyzvednout, opravit a uvést jej do původního stavu. Zároveň ve většině případů provádíme opravu iPhonu v Praze za přítomnosti majitele a věnujeme mu až jednu hodinu.

Urgentní oprava iPhone

Jsme si dobře vědomi toho, že váš iPhone znamená důležité kontakty, naplánované obchodní schůzky a obrovský seznam upomínek jak na rodinu a přátele, tak na důležitou práci. Naši zákazníci často žádají o urgentní opravy svých zařízení Apple, protože na nich může záviset mnoho věcí.

Nejlepší servis iPhonů v Praze zaručuje: urgentní opravy provádíme s nejvyšší možnou rychlostí. Samostatné postupy a služby pro diagnostiku a údržbu netrvají déle než 20-30 minut, takže jsme připraveni odstranit problémy s funkčností co nejrychleji.

Seznam opraven iPhone

Naše opravna iPhonů je připravena provést i ty nejsložitější opravy přístrojů Apple. Mezi nejoblíbenější služby našich zákazníků patří

 • výměna skla obrazovky;
 • výměna displeje;
 • výměna baterie;
 • Oprava hlasového reproduktoru;
 • Oprava nabíjecího konektoru;
 • oprava tlačítka hlasitosti;
 • oprava přepínače vibrací/ztlumení zvuku;
 • Oprava konektoru pro sluchátka;
 • oprava tlačítka napájení;
 • Oprava problémů s napájením;
 • výměna předního a zadního fotoaparátu;
 • Výměna kufříku atd.

Máme potřebné náhradní díly pro všechny oblíbené modely iPhonů, takže vám můžeme zaručit rychlou a kvalitní opravu.

Proč byste měli přijít k nám

Expresní oprava iPhonu v našem servisu je vysoce kvalitní profesionální služba, kterou si zasloužíte. Když k nám přijdete, víme, že máte pravděpodobně špatný den a potřebujete naši pomoc a podporu.

Proto se náš tým snaží poskytovat spolehlivé služby za přijatelnou cenu se zárukou kvality, provozuschopnosti a výkonu. Naši technici procházejí přísným certifikačním procesem a každý z nich je vyškolen pro opravy zařízení, která servírujeme.

Přijďte k nám ještě dnes pro bezplatnou diagnostickou analýzu a vyřešení problému s vaším zařízením přímo na místě nebo si domluvte návštěvu online. Pokud nemáte mnoho času, můžete si také objednat doručení kurýrem do nejbližšího servisního místa.

Kvalitní oprava iPhone se zárukou je možná, pokud jste zákazníkem našeho servisního střediska. Naším cílem je spokojený a spokojený zákazník. Každému našemu zákazníkovi poskytujeme záruku na případné opravy a zároveň ho „naplňujeme“ klidem na osud drahého a potřebného gadgetu.

Oprava iPhone v Praze

Výhody našeho servisního centra

Zpětná vazba od zákazníků

Naše hodnocení:  5/5 na základě 1 recenze

Děkujeme, že jste si nás vybrali! Viz všechny odkazy