Oprava Apple Watch v Praze

Společnost Apple byla vždy o krok napřed před svými kolegy, a proto jako jedna z prvních vydala gadget, který byl dříve k vidění pouze ve filmech – Apple Watch. Tyto chytré hodinky umožňují svému majiteli být mobilní a zároveň „v kontaktu“. Aktivní používání však často vede k různým poruchám křehké konstrukce. Dnes vám Servis5G poví o těch nejoblíbenějších.

Výměna skla

Rozbité sklo První rizikovou částí hodinek Apple Watch je displej. Ano, Apple pomáhá svým zákazníkům chránit obrazovku safírovým sklem, ale ani to je nezachrání před častými pády nebo příliš velkou zátěží. Stačí jeden neopatrný pohyb nebo přetržený řemínek a displej se poškrábe nebo praskne. Někteří lidé v tomto stavu hodinky Apple Watch nadále používají, aniž by zvážili budoucí rizika. Přes prasklý displej se dovnitř dostane vlhkost a nečistoty, které poškodí citlivý hardware hodinek. V takovém případě je nejlepší nechat sklo Apple Watch neprodleně vyměnit. Jedná se o klenotnickou práci, při které zůstane zachována původní matrice a hlavní část hodinek.

Důležité je, aby samotné přelepení provedl zkušený odborník. Na začátku čeká řemeslníka jedna z nejnáročnějších částí procesu – oddělení modulu displeje od hlavní části, postup se provádí pomocí vakuového separátoru a mediátoru. Mechanismus hodinek Apple Watch je velmi malý a křehký, takže vyžaduje zkušenosti a zručnost. Stačí jeden špatný pohyb a možná budeš muset vyměnit celou obrazovku Apple Watch, což je podstatně dražší. Proto věnujte pozornost pověsti a recenzím již ve fázi výběru servisního střediska.

Odříznuté sklo displeje v hodinkách Apple Watch

V našem servisním středisku Servis5G pracují servisní technici s tříletou praxí. Tím je zajištěno, že vaše hodinky neutrpí žádnou neúmyslnou chybu a budou opraveny právě včas. 8 z 10 našich zákazníků se k nám vrací a doporučuje nás svým přátelům.

Vyměňujeme skla na hodinkách Apple Watch Series 6, Series 5, Watch SE, Series 4, Series 3, Series 2 a Series 1.

Dáváme jim pocit jistoty a kvalitních oprav. Jaké další poruchy hodinek Apple Watch jsou běžné?

Výměna baterie

Baterie není nejslabším aspektem hodinek Apple Watch, ale zákazníci často přicházejí s případy „nafouknutí baterie“. Tato porucha se nejčastěji objevuje po roce aktivního používání zařízení. Obrazovka se začne postupně odlupovat a zpočátku se zdá, že je to problém. Lepidlo, které drží modul displeje, je však mnohem pevnější, než byste si mysleli. Opotřebovaná baterie se zvětší a začne vytlačovat displej zevnitř.
V tomto okamžiku je důležité, abyste ji „nezatlačili“ zpět, jinak by mohlo dojít k výbuchu a zařízení by se nedalo opravit. Problém lze vyřešit dvěma způsoby:

Odevzdejte záruku (pokud je ještě platná) v oficiálním servisu Apple a pořiďte si nové hodinky Apple Watch.
Vyměňte baterii, aniž byste museli vyměnit přístroj.

S náhradním zařízením je to mnohem jednodušší: odevzdáte je k opravě a dostanete funkční Apple Watch.
V servisním středisku Servis5G navíc můžete nejen vyměnit baterii, ale také provést čištění po vodě, reflash a získat spoustu dalších služeb za dobrou cenu.

Na co čekáte? Pokud zjistíte, že váš přístroj nefunguje a selhává, obraťte se na nás! Hodinky Apple Watch diagnostikujeme a opravíme rychle a efektivně! Navíc jsme vždy poblíž.

Oprava Apple Watch v Praze

Výhody našeho servisního centra

Zpětná vazba od zákazníků

Naše hodnocení:  5/5 na základě 1 recenze

Děkujeme, že jste si nás vybrali! Viz všechny odkazy